4 powody, dla których warto postawić na ściany przesuwne akustyczne w biurze

Ściany przesuwne akustyczne to rozwiązania, które można bezproblemowo otwierać i zamykać jednym ruchem. Pozwalają na wydzielanie powierzchni i tworzenie nowych pomieszczeń, dlatego są coraz częściej wybierane przez właścicieli firm. Dzięki nim możliwe jest zaaranżowanie biura w taki sposób, aby było ono maksymalnie komfortowe dla pracujących w nim osób. Oto najważniejsze zalety tego typu rozwiązań – sprawdź, dlaczego warto na nie postawić!

Powód 1 – dowolność w aranżacji biurowej przestrzeni

Ściany przesuwne akustyczne to rozwiązania, które przeznaczone są do dzielenia przestrzeni bez konieczności wykonywania jakichkolwiek robót murarskich i gruntownych remontów. Osadzane są na prowadnicach i można je łatwo przesuwać – dzięki temu nie wymagają wstawiania ościeżnic i drzwi. Co więcej, są tworzone na wymiar i dlatego mogą zostać dopasowane do każdej powierzchni.

Co to daje? Oczywiście możliwość maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni biurowej. Dzięki nim wydzielisz jedno duże pomieszczenie i w ten sposób stworzysz kilka mniejszych, w których Twoi pracownicy zyskają więcej prywatności i spokój, tak niezbędny do efektywnego realizowania codziennych zadań. Dzięki nim możliwa będzie również wygodniejsza obsługa klientów, którzy unikną biurowego gwaru.

Uwaga! Ściany mobilne mogą być stosowane także w salach konferencyjnych czy szkoleniowych, tworząc doskonałe warunki do spotkań z pracownikami albo ważnymi partnerami biznesowymi/kontrahentami.

Powód 2 – doskonały komfort akustyczny

Ściany przesuwne akustyczne doskonale tłumią dźwięki – nie tylko wydzielą więc przestrzeń, ale również sprawią, że będzie ona cicha, co zapewni większe skupienie pracownikom. Nie będą do nich dochodziły dźwięki z zewnątrz, dzięki czemu możliwe będzie zapewnienie im największego komfortu pracy. A to niezwykle istotne, jeżeli chcesz, aby ich efektywność znajdowała się na najwyższym poziomie.

Powód 3 – prostota montażu

Jak wspomnieliśmy wcześniej, ściany składane nie wymagają przeprowadzania gruntownych remontów. Wystarczy dopasowanie ich na wymiar i zamontowanie na specjalnych ościeżnicach, umieszczanych na suficie. W ten sposób są one proste w zamykaniu i otwieraniu, a do tego nie wymagają stawiania progów, które mogłyby prowadzić do potknięcia pracownika czy klienta.

Co więcej, nie wymagają ościeżnic i drzwi, dlatego ich montaż jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Powód 4 – trwałość i doskonały wygląd

Ściany przesuwne to rozwiązania, które tworzone są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle odporne na uszkodzenia i przez długi czas zachowują swoją funkcjonalność. Są przy tym bardzo eleganckie, wpływając pozytywnie na wygląd biura – dlatego też decyduje się na nie coraz większa liczba właścicieli biur.

Jeżeli chcesz zainwestować w najwyższej jakości ściany przesuwne akustyczne, które dodatkowo dostępne są w przystępnych cenach – zgłoś się do nas. Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i zapewnimy Ci kompleksową realizację zlecenia w maksymalnie krótkim czasie.